Siyasi ve Hukuki İşler

O.Ömer ÇİL
Siyasi ve Hukuki İşler BaşkanıBu Haberi Paylaş

 

Diğer Haberler


 

AK PARTİ ÜSKÜDAR SKM ÜÇ MİLLETVEKİLİYLE SAHALARIN TOZUNU ATTI

AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı, 12 Mayıs Salı günü AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adaylarımız Esma Ersin, Bilal Topçu ve AK Parti 3.Bölge Milletvekili Adayı Zeynep İşcan Çeviker ile üç ayrı seçim çalışması yürüttü. İlk program, AK Parti Üsküdar Seçim Koordinasyon Merkezi’nde (SKM) Seçim Koordinasyon Toplantısı ile başladı. Toplantıya AK Parti Üsküdar İlçe Başkanımız Halit Hızır, AK Parti Üsküdar İlçe SKM Başkanımız Sinan Arabacı, AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilat Başkanımız İhsan Sorar, AK Parti Üsküdar Kadın Kolları Başkanımız Songül Kavalcıoğlu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanımız Oğuzhan Atagün, Milletvekili Adaylarımız Esma Ersin, Bilal Topçu ve Zeynep İşcan Çeviker ile teşkilat mensupları katıldı.
Genç Müzisyenler Derneği ile bir araya gelen AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayımız Esma Ersin, daha sonra esnaf ziyareti ve Doğu ve Güneydoğu Kadın Seçmenlerle buluştu. 
Anadolu Üsküdar 1908 Şampiyonluk Kupa Töreni’ne de katılan Esma Ersin, kutlamanın ardından Üsküdar-Eminönü vapurunda vatandaşlarla sohbet etti.
AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayımız Bilal Topçu ise ziyaretlerine Üsküdar Sahilde AK Nokta’da başladı. Kadın kollarımızla, Üsküdar-Eminönü vapurunda vatandaşla buluşan Topçu, esnafa çiçek hediye etti. Kadın Kollarıyla çay sohbetinde buluşan Topçu, Anadolu Üsküdar 1908 Şampiyonluk Kupa Töreni’ne katıldı. Ev sohbetine de katılan AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayımız Bilal Topçu, ziyaretlerinin ardından Ferah, Kısıklı, Küçük Çamlıca Mahalleleri’nde Gönül Sofralarına katıldı.

AK Parti 3.Bölge Milletvekili Adayımız Zeynep İşcan Çeviker de Yazuztürk Mahallesi Sancak Düğün Salonu’nda Doğu ve Güneydoğulu Kadın Seçmenlerle bir araya geldi

 

14.05.2015