Siyasi ve Hukuki İşler

O.Ömer ÇİL
Siyasi ve Hukuki İşler BaşkanıBu Haberi Paylaş

 

Diğer Haberler


 

15 Temmuz’da nasıl sahip çıktıysak, 24 Haziran’da da öyle sahip çıkacağız

15 Temmuz’da nasıl sahip çıktıysak, 24 Haziran’da da öyle sahip çıkacağız

24 Haziran hedeflerimiz doğrultusunda gece gündüz demeden çalışan AK yürekli teşkilatımız bugün yine Üsküdar’ın her yerinde karınca gibi çalıştı.

Kuzguncuk ve Cumhuriyet’te seçmenlerimizleydik

Seçim çalışmaları kapsamında Üsküdar’da bulunan 27. Dönem Milletvekili Adaylarımız Hulusi Şentürk, Esma Ersin, Markar Eseyan, Cumhuriyet ve Kuzguncuk mahallelerimizde seçmen ziyaretinde bulundu. Adaylarımız Veysel Karani Camii, Karaca Ahmet Sultan Cemevi, Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi’ni ve çeşitli STK’ları da ayrıca ziyaret etti.

AK NOKTA’da Türkiye’nin Geleceği Var

Milletvekili Adayımız Esma Ersin Üsküdar İskelede bulunan AK NOKTA'mızı ziyaret ederek yeni üye kaydı yaptı. Adayımız Ahmediye ve Mimar Sinan Mahallesindeki sokak iftarına da katılarak komşularımızla aynı sofrayı paylaştı.

15 Temmuz’da nasıl sahip çıktıysak, 24 Haziran’da da öyle sahip çıkacağız

İlçe Başkanımız Adem Kaan Pehlivan: 15 Temmuz’da Cumhurbaşkanımıza nasıl sahip çıktıysak, 24 Haziran’da da öyle sahip çıkacağız. Kars İli Arpaçay İlçesi Kümbet Köyü Derneği tarafından Yavüztürk mahallesinde verilen iftar yemeğine İlçe Başkanımız Adem Kaan Pehlivan eşliğinde katıldık. Alicenap milletimizin sofralarından Ramazan bereketi hiç eksik olmasın.

 

03.06.2018