Teşkilat

Serhat DIRAVACI
Teşkilat BaşkanıBu Haberi Paylaş

 

Diğer Haberler


 

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİ GAZİ ÇENGELKÖY’DE ANDIK

15 Temmuz Şehitlerimizi Anma Programı Çengelköy'de gerçekleştirildi. Sela ve Kur'an tilavetiyle başlayan program şehit ve gazi ailelerimize yönelik yemek ikramıyla devam etti. Programa AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Ataş, AK Parti İstanbul Milletvekilimiz İsmet Uçma, Üsküdar Kaymakamımız Murat Sefa Demiryürek, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanımız Adem Kaan Pehlivan, Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen, Kadın Kolları Başkanımız Esra Eruçar ve yönetimi, Gençlik Kolları Başkanımız Ali Kasım Tuna ve yönetimi Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Üsküdar Müftümüz Ali Çakmak, Mhp Üsküdar İlçe Başkanı Hakan Aslan, Mahalle Teşkilatlarımız ve çok sayıda vatandaşımız katılım sağladı. 
Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen konuşmasında "Dış güçler 2 sene önce ülkemizi işgal etmek için taşeronları fetö eliyle harekete geçtiler ama kurdukları tuzaklar başlarına geçti. O gece köprüye koşan, havalimanına koşan, Çengelköy'e koşan, ölümü öldüren kahramanlara karşı çaresiz kaldılar. Cennet vatanımız 15 Temmuz'da bağımsızlığını perçinlemiştir, şehitlerimizden gazilerimizden ve onları yetiştiren ailelerinden Allah razı olsun." dedi. 
AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Ataş'ın da konuşma yaptığı programda şehitlerimizin isimleri okundu ve vatandaşlarımız "Burda" diyerek tek tek şehitlerimizi andı. 15 Temmuz şehitlerimizden Yılmaz Ercan'ın eşi İlknur Ercan'ın konuşmasından sonra 15 Temmuz gazilerimizden Çengelköy Mahalle Muhtarı Can Cumurcu da kısa bir konuşma yaptı. 15 Temmuz sinevizyon gösteriminden sonra Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ve İstanbul Milletvekili İsmet Uçma da vatandaşlarımızı selamlama konuşması yaptı. Üsküdar Müftümüz Ali Çakmak'ın yaptığı duanın ardından, Çengelköy Şehitler Çeşmesinde Milletvekilimiz İsmet Uçma, İlçe Başkanımız Adem Kaan Pehlivan ve Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen’in vatandaşlarımıza şerbet ikram etmesi ile program sona erdi.

 

14.07.2018