Gençlik Kolları

İbrahim Hakkı GÜNDOĞAN
Gençlik Kolları BaşkanıBu Haberi Paylaş

 

Diğer Haberler


 

GENÇLERE EN BÜYÜK DESTEĞİ AK PARTİ VERDİ

Oyuncu Necati Şaşmaz’ın katıldığı AK Parti Üsküdar Gençlik Kolları Başkanlığı’nın iftar programında konuşan Milletvekili Adayı Eyüp Özsoy, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hiç kimsenin olmadığı kadar gençlere büyük değer verdiğini söyledi. Özsoy, “Gençlere destek sürecek. Bunun en güzel örneği 600 milletvekili adayından 57 tanesinin 25 yaş altı olmasıdır” diye konuştu.

AK Parti Üsküdar Gençlik Kolları Başkanlığı’nın geleneksel hale gelen iftar buluşması Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde düzenlendi. Milletvekili adayları Eyüp Özsoy ve Ahmet Özdinç, Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, SKM Başkanı Ziya Gültekin, Gençlik Kolları Başkanı Ali Kasım Tuna ve oyuncu Necati Şaşmaz’ın katılıdğı iftar programına Gençlik Kolları teşkilat üyeleri de yoğun ilgi gösterdi. İftar programında konuşan Milletvekili Adayı Eyüp Özsoy , Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hiç kimsenin olmadığı kadar gençlere büyük değer verdiğini söyledi. “Gençlere şu ana kadar en çok değer veren parti AK Parti olmuştur ve bundan sonra da destek sürecektir” diyen Özsoy, buna en güzel örneğin 600 milletvekili adayından 57 tanesinin 25 yaş altı olarak gösterilmesi olduğunun altını çizdi.

“24 HAZİRAN’DA OYUNLARI BOZULACAK”

Şer odaklarının Türkiye’nin içinde ve dışında toplandığı, ülkenin üzerine geldiğini ifade eden Özsoy, “Zor günlerden geçiyoruz. Önümüzde çok önemli bir süreç var. İnşallah bu şer odaklarının 24 Haziran akşamı bütün oyunları bozulacak. Önce gençler sonra da milletimiz onlara en güzel cevabı sandıkta verecektir. 25 Haziran çok farklı bir sabah olacak” dedi. Gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten AK Parti Milletvekili Adayı Ahmet Özdinç de, bu süreçte gençlere büyük önem verdiklerini söyledi. Özinç, “Allah’ın izniyle yeni dönemde ülkemizi ve İstanbul’u en güzel şekilde temsil edeceğiz. Siz değerli kardeşlerimizle bu memlekete hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

05.06.2018